MEGA-STRETCHING / Pieaugušo grupa

Šī ir efektīva mācību programma, kas izveidota tikai mūsu studijā, kas balstās uz īpašiem vingrinājumu kompleksam visām muskuļu grupām, saitēm un cīpslām. Nodarbojoties ar strečingu (stiepšanos) mūsu studijā, jūs attīstāt savu lokanību, līdzsvaru un balansu, spēju viegli un patīkami pārvietoties. Pateicoties īpašai integrētai pieejai, arī pēc nopietnas fiziskas slodzes atgriežat muskuļiem dabisko garumu un veselīgu tonusu.

Sapņoja par špagatiem un tiltiņiem? Vēlaties uzlabot locītavu mobilitāti un muskuļu elastību? Tad šī ir treniņu programma tieši Jums! Nebūs jāpārvar lielas sāpes. Jūsu svars vienmēr būs pietiekams, lai pakāpeniski sasniegtu rezultātu. Šis stiepšanās veids ir drošākais un vienlaikus arī efektīvākais.

Ja nenodarbojaties ar mūsu studijas citiem treniņu veidiem, tad mēs iesakām MEGA-STRETCHING kā efektīvu un relaksējošu līdzekli, lai samazinātu muskuļu sasprindzinājumu, ko izraisa stress un mazkustīgs dzīvesveids.

Iesaka nodarboties 2-3 reizes nedēļā. Un tad dažu mēnešu laikā jūs sāksiet justies elastīgāks, plastiskāks, stiepšanās dos vairāk prieka nekā nogurums. Apmēram sešos mēnešu laikā ķermeņa līnijas sāks mainīties, izlīdzināties.

Nodarbības apģērba forma:

- legingi

- tops / t-krekls

- zeķes / legingi / ceļgalu aizsargi