Mūsu nodarbību saraksts Rīgā: VEF

Mūsu nodarbību saraksts Rīgā: VEF

Pirms reģistrēties nodarbībai, lūdzu, iepazīstieties ar mūsu studijas noteikumiem:

 

Mūsu nodarbību saraksts Rīgā: VEF

Pirmdiena

TWERK Intro 

Rita

9:30 - 10:30

Mega-Stretching

Stiepšanās (Jana)

10:30 - 11:45

PD First Steps

Iesācēji (Alyona Amber)

12:00 - 13:15

Exotic ONLINE

Sasha Meow

13:00 - 14:15

PD Exotic

Visi līmeņi (Alyona Amber)

16:30 - 17:45

PD Basic

STEP 2 - 6+ mēneši (Sasha Meow)

18:00 - 19:15

PD First Steps

Iesācēji (Alina)

18:00 - 19:15

Exotic TECHNIQUE

Base/Iesācēji (Alyona Amber)

19:30 - 20:45

Exotic ONLINE

Sasha Meow

19:30 - 20:45

Otrdiena

PD Combo/Spin

Vidējais līmenis (Sasha Meow)

10:30 - 11:45

PD Exotic

Iesācēju līmenis (Sasha Meow)

12:00 - 13:15

PD Exotic (Low Flow)

Jauna grupa (Iesācēji) Nastya

17:00 - 18:00

Dance On Pole

3+ mēneši (Sasha Meow)

18:00 - 19:15

Pole Sport Kids

Alina

18:00 - 19:15

PD MIX

Visi līmeņi (Alina)

19:30 - 20:45

Mega-Stretching

Stiepšanās (Jana)

19:30 - 20:45

Trešdiena

Body Flex

Anush

08:30 - 9:30

Mega-Stretching

Stiepšanās (Anush)

09:30 - 11:00

PD Exotic (Old School)

Jauna grupa (Iesācēji) Santa

12:00 - 13:15

Exotic ONLINE

Alyona Amber

13:00 - 14:15

PD Basic

STEP 2 - 6+ mēneši (Sasha Meow)

16:30 - 17:45

PD Exotic

Visi līmeņi (Sasha Meow)

18:00 - 19:15

PD First Steps

Jauna grupa (Iesācēji) Dasha

18:00 - 19:15

Exotic TECHNIQUE

Base/Iesācēji (Sasha Meow)

19:30 - 20:45

Exotic ONLINE

Alyona Amber

20:00 - 21:15

Ceturdiena

TWERK Intro 

Rita

9:30 - 10:30

Mega-Stretching

Stiepšanās (Jana)

10:30 - 11:45

PD First Steps

Iesācēji (Alyona Amber)

12:00 - 13:15

Exotic HARD

Alyona Amber

16:30 – 17:45

Exotic FLOW

Alyona Amber

18:00 - 19:15

PD Exotic

Iesācēji (Alina)

18:00 – 19:15

PD First Steps

Iesācēji (Alina)

19:30 - 20:45

Svētdiena

PD Exotic (Low Flow)

Jauna grupa (MIX grupa) Nastya

10:30 - 11:30

PD Exotic

Vidējais līmenis (Sasha Meow)

10:30 - 11:45

PD Exotic

Iesāceju līmenis (Sasha Meow)

12:00 - 13:15

Piektdiena

PD Exotic

Visi līmeņi (Sasha Meow)

10:30 - 11:45

Pole Dance MIX

Visi līmeņi (Sasha Meow)

12:00 - 13:15

Pole Sport Kids

Alina

16:30 - 17:45

Pole Sport

Alina

18:00 - 19:15

Acrobatics

Alina

19:30 - 20:45

Mega-Stretching

Stiepšanās (Jana)

19:30 - 20:45

Sestdiena

Mega-Stretching

Stiepšanās (Anush)

10:00 - 11:30

Mega-Stretching KIDS

Anush

12:00 - 13:00

Mūsu nodarbību saraksts Rīgā: Agenskalns

 
Pirmdiena

Kids (6-8) Dejas

Anush

17:00 - 18:00

Dance Fitness

Jauna grupa (Anush)

18:30 - 19:30

Mega-Stretching

Anush

19:30 - 20:45

Otrdiena

PD Exotic (Sensual)

Iesācēji (Santa)

10:30 - 11:45

PD First Step

Iesācēji (Santa)

12:00 - 13:15

Lady Style

Jauna dejas nodarbiiba - Iesācēji (Alyona Amber)

18:30 -19:30

PD Exotic

Jauna grupa (Iesācēji) Alyona Amber

19:45 - 21:00

Trešdiena

PD Exotic (Low Flow)

Jauna grupa (Iesācēji) Nastya

17:00 – 18:00

Aerial Acrobatics

Alina

18:00 – 19:15

PD Firts Steps

Iesācēji (Alina)

19:30 – 20:45

Ceturdiena

PD Exotic (Old School)

Jauna grupa (Iesācēji) Santa

10:30 - 11:45

PD First Step

Iesācēji (Santa)

12:00 - 13:15

Kids (6-8) Dejas

Anush

17:00 - 18:00

Face Fitness / Body Flex

Anush

Mega-Stretching

Anush

19:30 - 20:45

Piektdiena

PD Exotic (Low Flow)

Jauna grupa (Iesācēji) Nastya

17:00 – 18:00

PD Basic

MIX grupa (Sasha Meow)

18:00 - 19:15

PD Exotic

MIX grupa (Sasha Meow)

19:30 - 20:45

Sestdiena

Aerial Acrobatics

Alina

10:30 – 11:45

PD Firts Steps

Jauna grupa / Iesācēji (Alina)

11:30 – 12:45

Mega-Stretching KIDS

Anush

15:30 - 16:30

Svētdiena

Pole Choreography

Santa

18:00 - 19:15

Pole Trick & Combo

Santa

19:30 - 21:00

© 2020 by Feel Good workout, SIA .  Powered by Kirils Volgins